Římskokatolická farnost Roztoky

Tichý hlas pro Svatou zemi 2009

VIII. ročník festivalu

Tichý hlas 2009

Fotografie z Tichého hlasu 2009

I v letošním roce se v Libčicích nad Vltavou setkají zpěváci, hudebníci, křesťanští i židovští duchovní, věřící i nevěřící, a všichni, kterým záleží na tom, aby v Izraeli a v celé Svaté zemi jednou zavládl pokoj.

A tak 7. června 2009 opět zazní jejich Tichý Hlas pro Svatou zemi při již VIII. ročník tohoto festivalu. Tradičně festival zahájíme ekumenickou bohoslužbou v katolickém kostele za pokoj ve Svaté zemi, které se zúčastní zástupci z řad Křesťanských církví i židovského duchovenstva. Bohoslužba začne ve 14:00 a po ní v 15.00 začíná hudební program na farní zahradě (převážně folkový).

Od 16.00 chystáme v evangelickém kostele zpívá spirituály sbor Geshem a další umělci. Součástí festivalu bude i panelová diskuse jak tomu bylo i v předchozích ročnících. Letos by mezi nás měl přijít i Jaakov Levy - velvyslanec státu Izrael.

Na letošním ročníku festivalu účast předběžně přislíbili: Pepa Nos a Petr Lutka, Dagmar Andrtová-Voňková, Máša Kubátová, Karel Diepold, Geshem, Slávek Klecandr, Mišpacha, Klec a Oyfn feldz. Hrát, zpívat a duchovním slovem se můžeme občerstvovat až do 22.00.

Srdečně Vás zveme na tuto jedinečnou akci. Za pořádající se na Vás těší Římskokatolická farnost Libčice, Evangelický sbor Libčice, Společnost křesťanů a Židů, Město Libice nad Vltavou a Společenství sv. Ludmily.

(cc) 2009 farnost Roztoky - copyleft Creative Commons License - správa webu: Jirka Bubeníček a Prokop Šatava -